Partnerji dogodka

Rezultati tretje dirke pokala 2019 (Šempeter pri gorici, 29.6.)

U7

1. Enej Čebron

2. Lia Čebron

U9

1. Vito Plahuta

2. Bor Zarifa

3. Matija Krečič

4. Enej Vodopivec

5. Mila Lampič

U11

1. Anže Rovtar

2. Rene Gabor

3. Jakob Praček

4. Tine Dovžak

U13

1. Val Trinle Lampič

2. Maxim Jazbar

U15

1. Tim Rovtar

2. Kevin Klančič

3. Nejc Heric

4. Črt Miklavec

5. Tilen Štravs

U19

1. Gaj Gorza

2. Niki Bratuž

3. Aljaž Ipavec

4. Mark Černoša

5. Nik Miklavec

Ženske

1. Janja Gabor

Elite

1. Jani Volk

2. Rok Stegovec

3. Matic Hlede

4. Robert Bavdaž

5. Rok Bajc

6. Tilen Leban

7. Rok Winkler

8. Peter Palandačič

Rezultati druge dirke pokala 2019 (Ravne pri Šoštanju, 8.6.)

U7

  1. Lia Čebron
  2. Enej Čebron

 

U9

  1. Mila Lampič
  2. Ožbej Golja
  3. Vito Plahuta
  4. Tim Tašler
  5. Enej Vodpoivec

 

U11

  1. Jakob Praček
  2. Jaka Supić
  3. Rene Gabor
  4. Inja Klauž

 

U13

  1. Val Trile Lampič
  2. Luka Supič
  3. Mai Pokleka
  4. Luka Kolarič
  5. Matej Gec
  6. Savo Roškar
  7. An Fujs
  8. Črt Zrim

 

U15

  1. Nejc Heric
  2. Žak Novak
  3. Tajš Vrtačnik

 

U19

  1. Gaj Gorza*

 

Ladies

  1. Nina Fridau
  2. Janja Gabor

 

Elite

  1. Filip Flisar
  2. Gaj Gorza
  3. Luka Bolha
  4. Janez Turk
  5. Uroš Klauž
  6. Jani Volk
  7. Rok Bajc
  8. Peter Palandačič

Rezultati prve dirke pokala 2019 (Ajdovščina, 14.4.)

U7

  1. Enej Čebron
  2. Lia Čebron
  3. Mark Prek
  4. Enej Vodopivec
  5. Gaia Corrso
  6. Furio Corrso

 

U9

  1. Mila Lampič
  2. Ožbej Golja
  3. Vito Plahuta
  4. Bor Zarifa
  5. Matija Krečič
  6. Tjaž Stres
  7. Tim Tašler
  8. Jaka Sever
  9. Daniel Valente

 

U11

  1. Jošt Ložar
  2. Nik Prek
  3. Jakob Praček
  4. Lenart Sever
  5. Tine Dovžak
  6. Anže Rovtar
  7. Jaka Supić
  8. Inja Klauž
  9. Rene Gabor
  10. Jani Pizzoni
  11. Riccardo Frisenna

 

U13

  1. Miha Čeh
  2. Val Trinle Lampič
  3. Luka Supić
  4. Mai Pokleka
  5. Matej Gec
  6. Matej Novak
  7. Maxim Jazbar
  8. Sebastjan Horvat

 

U15

  1. Tilen Štravs
  2. Tim Rovtar
  3. Nejc Heric
  4. Tilen Baranja
  5. Domen Zver
  6. David Horvat
  7. Alex Kocon

 

U19

  1. Gaj Gorza
  2. Anže Novinec
  3. Nik Miklavec
  4. Žiga Omerzu
  5. Mark Černoša

 

Ladies

  1. Naja Stipanič
  2. Gaia Kravanja

 

Elite

  1. Jani Volk
  2. Rok Bajc
  3. Uroš Klauž
  4. Peter Dovžak
  5. Blaž Hozjan
  6. Peter Palandačič