Partnerji dogodka

Rezultati pete dirke pokala 2019 (Odranci, 14.9.)

U7

1. Gaj Erjavec

2. Nick Čeh Cigrovski

3. Theo Matuš

4. Mark Palandačič

U9 

1. Mila Lampič

2. Max Sliško

3. Vito Plahuta

4. Bor Zarifa

5. Ožbej Golja

6. Tim Tašler

7. Matija Krečič

8. Ruben Gavrilovski

9. Maša Žalig

10. Jurij Štefanec

U11

1. Jošt Ložar

2. Rene Gabor 

3. Pia Palčnik

4. Jakob Praček

U13

1.Miha Čeh

2. Matej Novak

3. Val T. Lampič

4. Gaj Palčnik

5. Sebastjan Horvat

6. Maj Pokleka

7. Savo Roškar

8. Luka Kolarič

9. Matej Gec

10. Črtomir Zrim

11. Samo Ložar

12. Roky Zakoč

U15

1. Domen Zver

2. Nejc Heric

3. Tim Bratuša

4. Tilen Baranja

5. Tilen Štraus

6. An Škedelj

7. Jan Zadravec

U19

1. Luka Horvat

2. Anže Novinec

3. Staš Lukič

Elite

1. Davorin Malekovič

2. Dominik Kavaš

3. Jani Volk

4. Rok Bajc

5. Aleksander Kavaš

6. Blaž Bedernjak

7. Blaž Hozjan

8. Peter Palandačič

9. Aleš Gomboc

Ženske

 

1. Aneja Đurinek

2. Dominika Černi

3. Janja Gabor

 

Rezultati Četrte dirke pokala 2019 (Sveti Jurij, 31.8.)

U7

1. Kogler Rok

2. Marič Nik

3. Matuš Theo

 

U9

1. Lampič Mila

2. Golja Ožbej

3. Zarifa Bor

 

U11

1. Kogler Žan

2. Gabor Rene

3. Praček Jakob

4. Kolar Jaka

 

U13

1. Novak Matej

2. Lampič Val Trinle

3. Pokleka Mai

4. Kolarič Luka

5. Roškar Savo

6. Lazar Samo

7. Zrim Črt

 

U15

1. Štravs Tilen

2. Klančič Kevin

3. Škedelj An

4. Lemut Urban

5. Zver Domen

6. Zadravec Jan

 

ŽENSKE

1. Đurinek Aneja

2. Pavlič Monika

3. Gabor Janja

 

U19

 

1. Horvat Luka

 

ELITE

1. Gomboc Aleš

2. Bajc Rok

3. Holsedl Mihael

4. Bedernjak Blaž

5. Volk Jani

6. Maleković Davorin

7. Hozjan Blaž

8. Kavaš Aleksander

9. Frankl Dominik

10. Fujs Miki

 

Rezultati tretje dirke pokala 2019 (Šempeter pri gorici, 29.6.)

U7

1. Enej Čebron

2. Lia Čebron

U9

1. Vito Plahuta

2. Bor Zarifa

3. Matija Krečič

4. Enej Vodopivec

5. Mila Lampič

U11

1. Anže Rovtar

2. Rene Gabor

3. Jakob Praček

4. Tine Dovžak

U13

1. Val Trinle Lampič

2. Maxim Jazbar

U15

1. Tim Rovtar

2. Kevin Klančič

3. Nejc Heric

4. Črt Miklavec

5. Tilen Štravs

U19

1. Gaj Gorza

2. Niki Bratuž

3. Aljaž Ipavec

4. Mark Černoša

5. Nik Miklavec

Ženske

1. Janja Gabor

Elite

1. Jani Volk

2. Rok Stegovec

3. Matic Hlede

4. Robert Bavdaž

5. Rok Bajc

6. Tilen Leban

7. Rok Winkler

8. Peter Palandačič

Rezultati druge dirke pokala 2019 (Ravne pri Šoštanju, 8.6.)

U7

  1. Lia Čebron
  2. Enej Čebron

 

U9

  1. Mila Lampič
  2. Ožbej Golja
  3. Vito Plahuta
  4. Tim Tašler
  5. Enej Vodpoivec

 

U11

  1. Jakob Praček
  2. Jaka Supić
  3. Rene Gabor
  4. Inja Klauž

 

U13

  1. Val Trile Lampič
  2. Luka Supič
  3. Mai Pokleka
  4. Luka Kolarič
  5. Matej Gec
  6. Savo Roškar
  7. An Fujs
  8. Črt Zrim

 

U15

  1. Nejc Heric
  2. Žak Novak
  3. Tajš Vrtačnik

 

U19

  1. Gaj Gorza*

 

Ladies

  1. Nina Fridau
  2. Janja Gabor

 

Elite

  1. Filip Flisar
  2. Gaj Gorza
  3. Luka Bolha
  4. Janez Turk
  5. Uroš Klauž
  6. Jani Volk
  7. Rok Bajc
  8. Peter Palandačič

Rezultati prve dirke pokala 2019 (Ajdovščina, 14.4.)

U7

  1. Enej Čebron
  2. Lia Čebron
  3. Mark Prek
  4. Enej Vodopivec
  5. Gaia Corrso
  6. Furio Corrso

 

U9

  1. Mila Lampič
  2. Ožbej Golja
  3. Vito Plahuta
  4. Bor Zarifa
  5. Matija Krečič
  6. Tjaž Stres
  7. Tim Tašler
  8. Jaka Sever
  9. Daniel Valente

 

U11

  1. Jošt Ložar
  2. Nik Prek
  3. Jakob Praček
  4. Lenart Sever
  5. Tine Dovžak
  6. Anže Rovtar
  7. Jaka Supić
  8. Inja Klauž
  9. Rene Gabor
  10. Jani Pizzoni
  11. Riccardo Frisenna

 

U13

  1. Miha Čeh
  2. Val Trinle Lampič
  3. Luka Supić
  4. Mai Pokleka
  5. Matej Gec
  6. Matej Novak
  7. Maxim Jazbar
  8. Sebastjan Horvat

 

U15

  1. Tilen Štravs
  2. Tim Rovtar
  3. Nejc Heric
  4. Tilen Baranja
  5. Domen Zver
  6. David Horvat
  7. Alex Kocon

 

U19

  1. Gaj Gorza
  2. Anže Novinec
  3. Nik Miklavec
  4. Žiga Omerzu
  5. Mark Černoša

 

Ladies

  1. Naja Stipanič
  2. Gaia Kravanja

 

Elite

  1. Jani Volk
  2. Rok Bajc
  3. Uroš Klauž
  4. Peter Dovžak
  5. Blaž Hozjan
  6. Peter Palandačič